FacebookTwitterПідписатися на RSS

Пріоритетний напрям освітньої діяльності дошкільного навчального закладу- фізкультурно - оздоровчий

Пріоритетні завдання ДНЗ « ФІАЛКА» на 2020/2021 навчальний рік

Організувати методичний супровід освітнього процесу, за якого продовжити роботу над науково-методичною темою «Формування інноваційної культури педагога як важливого чинника забезпечення якісної освіти, реалізації державних освітніх ініціатив, творчого та гармонійного розвитку особистості дошкільника».

І. Продовжити роботу по створенню й підтримці сучасного освітнього простору, сприятливого для гармонійного розвитку особистості дошкільника як гаранту готовності до Нової української школи та реалізації індивідуальних творчих потреб кожної дитини.

2. Оптимізувати освітню роботу з формування життєвої компетентності дошкільників засобами LEGO – технології.

3. Удосконалити роботу щодо формування комунікативно-мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних методик і технологій.

4. Продовжувати забезпечувати умови якісного уникнення психопрофілактиких наслідків стресових станів, умов роботи та життєдіяльності в режимі обмеженого пересування; психолого-педагогічне просвітництво батьків з питань розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку в умовах здобуття дошкільної освіти вдома; психогігієну комунікації та спілкування в дистанційному форматі, а також про особливості ознайомлення дітей дошкільного віку з СОVID-19.

Кiлькiсть переглядiв: 274

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.