FacebookTwitterПідписатися на RSS

/Files/images/Копия (2) 80371.JPG


Методична робота в дошкільному закладі – комплексний і творчий процес, що забезпечує практичне навчання вихователів різноманітним методам і прийомам роботи з дітьми. Методичний кабінет – це центр методичної роботи з педагогічними кадрами нашого дошкільного закладу.
Головною метою діяльності методичного кабінету є навчально-методичне забезпечення педагогічного процесу в нашому закладі, упровадження в навчально-виховний процес найкращого педагогічного досвіду, інноваційних технологій, методичних та психологічних досягнень у галузі освіти, надання компетентної допомоги в удосконаленні фахової освіти та підвищення кваліфікації педагогічних працівників. До послуг педагогів інформаційні стенди, тематичні папки з різних розділів програми, зразки дидактичних посібників, упорядкована картотека літератури, статей, - усе це допомагає вихователеві оптимізувати процес навчання. Вивчення передового педагогічного досвіду, семінари, круглі столи, педради, колективний перегляд занять, виставка.
Педагогічий колектив максимально реалізує державний стандарт дошкільної освіти за Базовим компонентом дошкільної освіти та програмою освітньоюпрограмою для дітей від 2 до 7 років "Дитина».

З 2018 року впроваджує освітню програму "Впевнений старт" для дітей старшого та середнього дошкільного віку.

Використовуються такі парціальні програми:
«Про себе треба знати, про себе треба дбати:. Програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку, "Радість творчості", "Грайлик", "Чудо-шашки"

/Files/images/атестация фиалка.jpg

/Files/images/18.gif

Кiлькiсть переглядiв: 1128

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.