FacebookTwitterПідписатися на RSS

МЕТОДИЧНА РОБОТА З КАДРАМИ

Педагогічні ради

№ з/п Логіка обговорення проблеми Термін Відпові-дальні При-мітка про вико-нан-ня
1 2 3 4 5
І. Стратегія і тактика нового навчального року в ЗДО 27.08.20
«Все у ваших руках» - вправа – налаштування на навчальний рік. Ямнік О.С.
1. Про виконання рішень засідання попередньої педради - інформація. Фесенко Н.І.
2. У фокусі – річний план роботи закладу (обговорення та схвалення плану роботи ЗДО на 2020/2021 навчальний рік) - інформація. Фесенко Н.І.
3. Орієнтири та кроки до вдосконалення діяльності методичної служби ЗДО у 2020/2021 навчальному році - інформація. Ямнік О.С.
4. Виклики сучасності в дошкільній освіті (про важливі аспекти освітньої роботи в ЗДО в контексті інструктивно-методичних рекомендацій МОН України «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році») - інформація. Ямнік О.С.
5. Як обирати, щоб не прогадати (обговорення питання про вибір програм та навчальних посібників на 2020/2021 навчальний рік - інформація. Ямнік О.С.
6. Вирішення організаційно-методичних питань початку навчального року: - затвердження складу творчої групи педагогів ЗДО; - затвердження форм планування освітньої роботи з дітьми; - призначення наставників для молодих педагогів; - організація роботи щодо обліку дітей мікрорайону; - організаційні аспекти гурткової роботи. Ямнік О.С. Ямнік О.С. Ямнік О.С. Фесенко Н.І.
7. Про делегування представників педагогічного колективу до складу Ради закладу - інформація. Фесенко Н.І
Рефлексивний етап: вручення рецепту коктейлю «Молодість педагога». Ямнік О.С.
ІІ. Про LEGO - технологію як ефективний освітній ресурс формування життєвої компетентності дошкільників Листо-пад
Емоційна хвилинка – вправа на об′єднання та налаштування на роботу. Ямнік О.С.
1. Інформація про виконання рішень попередньої педради. Фесенко Н.І.
2. Про стан використання LEGO - технології в освітньому процесі ЗДО (аналітична довідка) Ямнік О.С.
3. Про LEGO - технологію як ефективний засіб формування життєвої компетентності дошкільників та молодших школярів (мультимедійна презентація) Ямнік О.С.
4. Про використання LEGO - технології для розвитку соціально-емоційної сфери дітей дошкільного віку в корекційно-розвиваючій роботі практичного психолога (з досвіду роботи, презентація) Шульга О.А.
5. Про використання LEGO - технології для розвитку критичного мислення дошкільників та математичних здібностей у дітей реалізуючи завдання освітньої програми «Впевнений старт: старший дошкільний вік» (з досвіду роботи, презентація) Величко О.М. .
6. Про використання конструкторів LEGO в різних видах діяльності дітей раннього віку та дошкільного віку (з досвіду роботи, презентація) Самощенко В.О. Демченко Н.А. Звєринська І.М. Карбанова Н.М.
ІІІ. Сучасні підходи щодо удосконалення культури українського мовлення дошкільників через інноваційні методики і технології Лютий
Емоційна хвилинка – вправа на об′єднання та налаштування на роботу. Ямнік О.С.
1. Інформація про виконання рішень попередньої педради. Фесенко Н.І.
2. Інтерактивні технології розвитку мовлення дитини у гармонії зі світом природи, культури, людей та з власним внутрішнім світом - інформація. Фесенко Н.І.
3. «Стан роботи щодо оновлення педагогічних методів та прийомів освітньої роботи з мовленнєвої компетентності в контексті Нової української школи та викликів сучасності» - довідка за результатами тематичного вивчення. Ямнік О.С.
4. 1) Лепбук як ефективний інструмент соціалізації особистості дитини в умовах впровадження проектної діяльності. 2) Бізіборд як ефективний засіб розвитку мислення у дітей раннього віку. 3) Технологія «Стіни, які говорять» Мамаєва С.О. Пінчук В.В. Лісковська Н.О. Цікава В.В. Прокопенко В.В.
5. Педагогічні лайфхаки, або Маленькі кроки до великих змін - поради, рекомендації, вручення пам′яток Ямнік О.С.
6. Звіти педагогів що атестаціються
ІV. Післямова, або Навчальний рік добіг кінця:аналізуємо внутрішні резерви та плануємо стратегічний розвиток ЗДО на наступний навчальний рік. травень
Вправа – налаштування. Ямнік О.С.
1. Інформація про виконання рішень попередньої педради. Фесенко Н.І.
2. Результативність роботи педагогічного колективу закладу дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році:здобутки, труднощі, перспективи - інформація. Фесенко Н.І.
3. У фокусі – методична робота: час підводити підсумки (про результативність роботи методичної служби ЗДО упродовж навчального року) - інформація. Ямнік О.С.
4. Про стан соціально-психологічної та емоційно-вольової готовності старших дошкільників до навчання в школі та рекомендації щодо усунення недоліків у виховній роботі Шульга О.А.
5. Майстерність без меж: майстри педагогічної кухні презентують - тендер успішних педагогічних проектів та ідей (творчі звіти педагогів). Педагоги ЗДО
6. Літо – пора чудес і мрій.
6.1. Пріоритетні завдання ЗДО на літній оздоровчий період (схвалення плану роботи ЗДО) - презентація плану роботи на літній оздоровчий період. Фесенко Н.І.
6.2. Щоб літо пройшло з користю (про комплекс медико-педагогічних умов для організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей; профілактика дитячого травматизму) - рекомендації. Недоступ Н.В.
6.3. Особливості планування роботи влітку - рекомендації. Ямнік О.С.
Кiлькiсть переглядiв: 275

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.