FacebookTwitterПідписатися на RSS

Шановні батьки!

У ДНЗ «Фіалка» діють правила та вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей. Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

1.Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – до 8.20 та забирати – до 18.00.

2.Якщо Ви привели дитину після 8.20, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.

3.Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

4.Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та надзвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).

5.Своєчасно повідомляти адміністрацію про хворобу дитини та інші причини її відсутності у ДНЗ за телефоном 3-31-11

6.Вихователь щодня оглядає дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороби (сипу, розчосу, загноєння очей і т.п.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі).

7.Якщо під час ранкового прийому вЗДО у дитини виявлено ознаки захворювання, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.

8.Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передавати дитину вихователю. Неприпустимо відправляти дитину доЗДО саму, без супроводу дорослого. Увечері вихователь зобов’язаний передавати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за дорученням.

9.Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформлюється письмово.

10.Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім особам, батькам у нетверезому стані.

11.Батьки вносять плату за харчування до 10 числа кожного місяця.

12.Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.