FacebookTwitterПідписатися на RSS

1. Карбанова Н.М. На гостину до Мурчика. Конспект заняття. Часопис Бібліотечка вихователя дитячого садка. 2020. № 1. С.5-6.

Анотація. Розробка заняття розширює вміння розуміти текст казки, розвивати вміння її переказувати, супроводжуючи її певними рухами і діями з кульками, залучати до її відтворення ,привчати відповідати на запитання про щойно побачене.

2. Цікава В.В. Таємниці блакитної водиці. Конспект заняття. Часопис Бібліотечка вихователя дитячого садка. 2020. № 2. С.10-11.

Анотація. Розробка інтегрованого заняття з екології з елементами пошуково – дослідницької діяльності, розширює знання про властивості води та прагнення досліджувати неживі об’єкти (воду). Виховувати бережне ставлення до води.

3. Циганок О.В. Весняна казка. Сценарій свята. Часопис Бібліотечка вихователя дитячого садка. 2020. № 2. С.30-31.

Анотація. Свято розраховане на дітей молодшого та середнього віку. Мета - формувати уявлення дітей про календар народних свят, а саме - весняних свят та звичаїв.

4. Демченко Н.А. Веселий колобок. Конспект заняття. Часопис Бібліотечка вихователя дитячого садка. 2020. № 3. С.5

Анотація. Успішне виконання навчальної програми з фізичної культури сьогодні не мислимий без різноманітного і всебічного застосування сучасних засобів і методів, в тому числі ігрового.

Впровадження різних видів фізичних вправ оздоровчого спрямування(вправи без предметів і з предметами, естафети, дихальні вправи, вправи йоги, елементи рухливих ігор та спортивних ігор), є ефективними засобами поліпшення рухової активності дошкільників, функціональних можливостей і підвищення їх рівня фізичного здоров’я.

5. Пінчук В.В. Ми – маленькі укрвїнці. Конспект заняття. Часопис Бібліотечка вихователя дитячого садка. 2020. № 4. С.11.

Анотація. Розробка заняття збагачує знання дітей про рослинну символіку, про цілющі властивості калини, верби; їх значення в житті людини. Закріпити знання про Батьківщину; вміння розповідати про традиції українського народу. Виховувати інтерес та любов до живих смарагдів України; бажання оберігати, примножувати і розумно застосовувати їх для наших благ.

6. Каштальян – Ямнік О.С. Подорож до лісу. Конспект заняття. Часопис Бібліотечка вихователя дитячого садка. 2020. № 5. С.6-7.

Анотація. Розробка заняття розширює вміння розуміти текст казки, розвивати вміння її переказувати, супроводжуючи її певними рухами і діями з кульками, залучати до її відтворення ,привчати відповідати на запитання про щойно побачене.

7. Каштальян – Ямнік О.С. План роботи вихователя – методиста на час карантину для запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19. План роботи. Всеосвіта 2020. https://vseosvita.ua/library/plan-roboti-vihovatela-metodista-na-cas-karantinu-222149.html

Анотація. Публікація містить розробку плану роботи вихователя - методиста ЗДО, яка допоможе вихователь – методистам, вихователям скласти свій план роботи під час карантину.

8. Прокопенко В.В. Подорож до царства Снігової Королеви. Конспект заняття. Всеосвіта 2020. https://vseosvita.ua/library/zanatta-podoroz-do-carstva-snigovoi-korolevi-206350.html

Анотація. Публікація містить розробку конспекту заняття з мовленнєвого розвитку для дітей п’ятого року життя. Заняття супроводжується мультимедійною презентацією.

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.