FacebookTwitterПідписатися на RSS

Відповідно до Постанови КМУ від 27.01.2021 № 86 "Про внесення змін до Положення про заклад дошкільної освіти" у систему Електронну реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти внесено зміни в категрію "Пільги"

№з/п Пільга Необхідні документи для підтвердження пільги
1. Дітям батьків, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (позачергово). Посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи
2. Діти, які проживають на території обслуговування державного (комунального) закладу дошкільної освіти (в разі її встановлення його засновником (засновниками) (першочергово). -паспорт громадянина України (посвідка на постійне/тимчасове проживання); або -довідка про реєстрацію місця проживання особи (дитини або одного з її батьків чи законних представників); або -документ, що засвідчує право власності на відповідне житло; або -рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права а вселення до житлового приміщення; або -документ, що засвідчує право користування житлом (договір найму/піднайму/оренди тощо), укладений між фізичними особами (що для цілей цього Порядку підтверджує місце проживання за умови його реєстрації відповідно до статті 158 Житлового кодексу Української РСР або нотаріального посвідчення відповідно до законодавства) чи між юридичною і фізичною особами, зокрема щодо користування кімнатою в гуртожитку.
3. Діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в такому закладі дошкільної освіти (першочергово). Довідка про місце здобуття освіти, яка видана керівником закладу дошкільної освіти .
4. Діти, які є дітьми працівників такого закладу дошкільної освіти (першочергово). Довідка про місце роботи працівника, яка видана керівником закладу дошкільної освіти
5. Діти, які належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями (першочергово). - витяг інклюзивно-ресурсного центра; - посвідчення про дитину-інваліда; - довідка про дитину-інваліда;
6. Діти, які належать до категорії дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлених дітей (першочергово). Рішення про встановлення статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, яка влаштовані під опіку, у прийомну сім’ю, дитячий будинок сімейного типу, патронатну сім’ю, а також усиновлені діти
7. Діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей (першочергово). Довідка Служби у справах дітей про взяття на облік як дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах
8. Діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів (першочергово). - довідка про взяття на облік внутрішньопреміщеної особи. - рішення про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
9. Діти, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до закону. Дітям військовослужбовців, які мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до п. 4 статті 13 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»(першочергово). - довідка про проходження служби у військовій частині; - посвідчення учасника бойових дій; - посвідчення офіцера збройних сил України.
Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування. Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.
Прийом заяв до зарахування до закладу дошкільної освіти організовується з використанням системи"Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади"
До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються: - копія свідоцтва про народження; - медична довідка видана відповідно до статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти; - направлення виданне системою "Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти".

Позачергово до закладу дошкільної освіти приймаються діти батьки, яких постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Першочергово до закладу дошкільної освіти зараховуються діти, які:

- проживають на теріторії обслуговування закладу дошкільної освіти;

- є рідними (усиноленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в даному закладі;

- є дітьми працівниками даного закладу дошкільної освіти;

- належать до категорії дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушенням інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;

- належать до категорії сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під опіку, у прийомну сім'ю, дитячий будинок сімейного типу, а також усиновлених дітей;

- перебувають у складних життєвих обставинах та на обліку в службах у справах дітей;

- діти з числа внутрішньо переміщених осіб чи діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

- мають право на першочергове зарахування до закладу дошкільної освіти відповідно до закону; діти військовослужбовців відповідно до п.4, ст 13 Закону України "Про соціальний правовий захист військовослубвовців та членів їх сімей".

Під час подання заяви на зарахування дитини до закладу дошкільної освіти один з батьків або інший занонний представник дитини повинен пред'явити оригінал документа, що підтверджує право на позачергове або першочергове зарахування дитини, та зазначити його реквізити у заяві. У разі коли право на позачергове або першочергове зарахування не підтверджено, дитина зараховується до закладу дошкільної освіти на загальних підставах.

Після зарахування до закладу дошкільної освіти дітей, які належать до категорій, визначених цим пунктом, здійснюється зарахування на вільні місця інших дітей, батьками або іншими законними представниками яких подано в установленому порядку заяви про зарахування.

Шановні батьки!

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

*Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!

* Проводжайте дитину до групи та передавайте особисто в руки педагогам.

*Забираючи дитину із дитячого садка додому, обов'язково, повідомте про це вихователя.

* Якщо у Вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.

* При вході, будь ласка, звертайте увагу на чистоту взуття та зачиняйте за собою вхідні двері.

  • Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, охайною та по сезону одягненою.
  • Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.
  • Дайте дитині з собою носовичок.
  • У шафці дитини повинен бути запасний одяг. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.
  • Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
  • Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.
  • Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.
  • Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки.
Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатися.
  • У нашому дитячому садку обов'язковими є всі батьківські збори (2 - 3 рази на рік) та індивідуальні консультації. Якщо з об'єктивних причин ви не зможете прийти, попередьте педагогів заздалегідь.
Кiлькiсть переглядiв: 87

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.